Birleşik Fon Bankası A.Ş. Bilgileri

Birleşik Fon Bankası ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 1 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

Birleşik Fon Bankası Hakkında Kısa Bilgi

Birleşik Fon Bankası ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 1 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Büyükdere Cad. No 143 Kat 1-2 Esentepe Şişli İstanbul adresindedir.

Birleşik Fon Bankası şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 212-340 10 00 numaralı Birleşik Fon Bankası müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-340 10 00 olup, faks numarası 212-347 32 17 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Birleşik Fon Bankası A.Ş. Şubeleri

Birleşik Fon Bankası Genel Müdürlük

Birleşik Fon Bankası Genel Müdürlük: Büyükdere Cad. No 143 Kat 1-2 Esentepe Şişli İstanbul

Birleşik Fon Bankası Çalışma Saatleri

Birleşik Fon Bankası Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Birleşik Fon Bankası İletişim Bilgileri

Birleşik Fon Bankası Genel Müdürlük Telefon: 212-340 10 00 - Teleks:

Birleşik Fon Bankası Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 1 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Birleşik Fon Bankası A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Birleşik Fon Bankası A.Ş. ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan Birleşik Fon Bankası görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Birleşik Fon Bankası A.Ş. FTT Banka Kodu: 0029
Birleşik Fon Bankası A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): BAYDTRIS
Birleşik Fon Bankası A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.fonbank.com.tr
Birleşik Fon Bankası A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 212-340 10 00