Bank Mellat Bilgileri

Bank Mellat ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 3 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

Bank Mellat Hakkında Kısa Bilgi

Bank Mellat ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 3 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Büyükdere Cad. Binbirçiçek Sok. No 1 1.Levent İstanbul adresindedir.

Bank Mellat şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 212-279 80 15 numaralı Bank Mellat müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-279 80 15 olup, faks numarası 212-284 62 14, 284 66 57 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Bank Mellat Şubeleri

Bank Mellat Genel Müdürlük

Bank Mellat Genel Müdürlük: Büyükdere Cad. Binbirçiçek Sok. No 1 1.Levent İstanbul

Bank Mellat Çalışma Saatleri

Bank Mellat Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bank Mellat İletişim Bilgileri

Bank Mellat Genel Müdürlük Telefon: 212-279 80 15 - Teleks:

Bank Mellat Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 3 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Bank Mellat şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Bank Mellat ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan Bank Mellat görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Bank Mellat FTT Banka Kodu: 0094
Bank Mellat swift kodu (BTC Kodu): BKMTTRIS
Bank Mellat İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.mellatbank.com
Bank Mellat Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 212-279 80 15