Intesa Sanpaolo S.p.A. Bilgileri

Intesa Sanpaolo S.p.A. ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 1 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

Intesa Sanpaolo S.p.A. Hakkında Kısa Bilgi

Intesa Sanpaolo S.p.A. ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 1 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Meltem Sok. No 10 İş Kuleleri Kule 2 Kat 21 Levent Beşiktaş İstanbul adresindedir.

Intesa Sanpaolo S.p.A. şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 212- 385 06 00 numaralı Intesa Sanpaolo S.p.A. müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-385 06 00 olup, faks numarası 212-385 06 49 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Intesa Sanpaolo S.p.A. Şubeleri

Intesa Sanpaolo S.p.A. Genel Müdürlük

Intesa Sanpaolo S.p.A. Genel Müdürlük: Meltem Sok. No 10 İş Kuleleri Kule 2 Kat 21 Levent Beşiktaş İstanbul

Intesa Sanpaolo S.p.A. Çalışma Saatleri

Intesa Sanpaolo S.p.A. Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Intesa Sanpaolo S.p.A. İletişim Bilgileri

Intesa Sanpaolo S.p.A. Genel Müdürlük Telefon: 212- 385 06 00 - Teleks:

Intesa Sanpaolo S.p.A. Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 1 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Intesa Sanpaolo S.p.A. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Intesa Sanpaolo S.p.A. ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan Intesa Sanpaolo S.p.A. görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Intesa Sanpaolo S.p.A. FTT Banka Kodu: 0148
Intesa Sanpaolo S.p.A. swift kodu (BTC Kodu): BCITTRIS
Intesa Sanpaolo S.p.A. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.intesasanpaolo.com.tr
Intesa Sanpaolo S.p.A. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 212- 385 06 00