Standard Chartered Yatırım Bankası Türk A.Ş. Bilgileri

Standard Chartered Bank ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 1 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

Standard Chartered Bank Hakkında Kısa Bilgi

Standard Chartered Yatırım Bankası Türk A.Ş. ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 1 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Büyükdere Cad. Yapı Kredi Plaza, C Blok, Kat 15 Levent İstanbul adresindedir.

Standard Chartered Bank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 212-339 37 00 numaralı Standard Chartered Bank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-339 37 00 olup, faks numarası 212-282 63 01 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Standard Chartered Yatırım Bankası Türk A.Ş. Şubeleri

Standard Chartered Bank Genel Müdürlük

Standard Chartered Bank Genel Müdürlük: Büyükdere Cad. Yapı Kredi Plaza, C Blok, Kat 15 Levent İstanbul

Standard Chartered Bank Çalışma Saatleri

Standard Chartered Bank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Standard Chartered Bank İletişim Bilgileri

Standard Chartered Bank Genel Müdürlük Telefon: 212-339 37 00 - Teleks:

Standard Chartered Bank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 1 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Standard Chartered Yatırım Bankası Türk A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Standard Chartered Yatırım Bankası Türk A.Ş. ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan Standard Chartered Bank görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Standard Chartered Yatırım Bankası Türk A.Ş. FTT Banka Kodu: 0121
Standard Chartered Yatırım Bankası Türk A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): BSUITRIS
Standard Chartered Yatırım Bankası Türk A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.standardchartered.com.tr
Standard Chartered Yatırım Bankası Türk A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 212-339 37 00