ICBC Turkey Bank A.Ş. Bilgileri

ICBCBank ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 44 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

ICBCBank Hakkında Kısa Bilgi

ICBC Turkey Bank A.Ş. ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 44 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Maslak Mah. Dereboyu/2 Cad. No 13 Sarıyer İstanbul adresindedir.

ICBCBank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 212-335 53 35 numaralı ICBCBank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-335 53 35 olup, faks numarası 212-328 13 28 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


ICBC Turkey Bank A.Ş. Şubeleri

ICBCBank Genel Müdürlük

ICBCBank Genel Müdürlük: Maslak Mah. Dereboyu/2 Cad. No 13 Sarıyer İstanbul

ICBCBank Çalışma Saatleri

ICBCBank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

ICBCBank İletişim Bilgileri

ICBCBank Genel Müdürlük Telefon: 212-335 53 35 - Teleks:

ICBCBank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 44 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan ICBC Turkey Bank A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup ICBC Turkey Bank A.Ş. ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan ICBCBank görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

ICBC Turkey Bank A.Ş. FTT Banka Kodu: 0109
ICBC Turkey Bank A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): ICBKTRIS
ICBC Turkey Bank A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.icbc.com.tr
ICBC Turkey Bank A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 212-335 53 35