Burgan Bank A.Ş. Bilgileri

Burganbank ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 43 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

Burganbank Hakkında Kısa Bilgi

Burgan Bank A.Ş. ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 43 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Maslak Mah. Eski Büyükdere Cad. No 13 Şişli İstanbul adresindedir.

Burganbank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 212-371 37 37 numaralı Burganbank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-371 37 37 olup, faks numarası 212-371 42 42 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Burgan Bank A.Ş. Şubeleri

Burganbank Genel Müdürlük

Burganbank Genel Müdürlük: Maslak Mah. Eski Büyükdere Cad. No 13 Şişli İstanbul

Burganbank Çalışma Saatleri

Burganbank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Burganbank İletişim Bilgileri

Burganbank Genel Müdürlük Telefon: 212-371 37 37 - Teleks:

Burganbank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 43 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Burgan Bank A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Burgan Bank A.Ş. ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan Burganbank görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Burgan Bank A.Ş. FTT Banka Kodu: 0125
Burgan Bank A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): TEKFTRIS
Burgan Bank A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.burgan.com.tr
Burgan Bank A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 212-371 37 37