Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Bilgileri

Vakıfbank ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 616 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

Vakıfbank Hakkında Kısa Bilgi

Vakıfbank ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 616 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Hacı Adil Yolu, Çayır Çimen Sokak, No: 2, 1.Levent Beşiktaş adresindedir.

Vakıfbank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 444 0 724 numaralı Vakıfbank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 216-724 10 00 olup, faks numarası 216-724 39 09 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Şubeleri

Vakıfbank Genel Müdürlük

Vakıfbank Genel Müdürlük: Hacı Adil Yolu, Çayır Çimen Sokak, No: 2, 1.Levent Beşiktaş İstanbul

Vakıfbank Çalışma Saatleri

Vakıfbank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Vakıfbank İletişim Bilgileri

Vakıfbank Genel Müdürlük Telefon: 444 0 724 - Teleks:

Vakıfbank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 616 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan Vakıfbank görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. FTT Banka Kodu: 0015
Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. swift kodu (BTC Kodu): TVBATR2A
Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.vakifbank.com.tr
Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 444 0 724