Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. Bilgileri

Sınai Kalkınma Bankası ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 3 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

Sınai Kalkınma Bankası Hakkında Kısa Bilgi

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 3 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Meclisi Mebusan Cad. No 81 Fındıklı İstanbul adresindedir.

Sınai Kalkınma Bankası şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 212-334 50 50 numaralı Sınai Kalkınma Bankası müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-334 50 50 olup, faks numarası 212-334 52 34 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. Şubeleri

Sınai Kalkınma Bankası Genel Müdürlük

Sınai Kalkınma Bankası Genel Müdürlük: Meclisi Mebusan Cad. No 81 Fındıklı İstanbul

Sınai Kalkınma Bankası Çalışma Saatleri

Sınai Kalkınma Bankası Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Sınai Kalkınma Bankası İletişim Bilgileri

Sınai Kalkınma Bankası Genel Müdürlük Telefon: 212-334 50 50 - Teleks:

Sınai Kalkınma Bankası Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 3 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan Sınai Kalkınma Bankası görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. FTT Banka Kodu: 0014
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): TSKBTRIS
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.tskb.com.tr
Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 212-334 50 50