Türkiye Halk Bankasi A.S. Bilgileri

Halk Bankasi ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanin sitemizde 743 subesine ait iletisim bilgileri kayit altindadir.

Halk Bankasi Hakkinda Kisa Bilgi

Türkiye Halk Bankasi ismiyle faaliyet gösteren bankanin Türkiye çapinda toplam 743 subesi bulunmaktadir. Genel merkez binasi Sögütözü Mah. 2. Cad. No 63 Sögütözü Ankara adresindedir.

Halk Bankasi subeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalisma saatleri disinda 444 0 400 numarali Halk Bankasi müsteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanin genel merkez (genel müdürlük) telefonu 0 216 503 70 70 olup, faks numarasi 0 212 340 93 99 seklindedir.

Bankanin sitemize kayitli subelerini görmek için lütfen haritadan ya da asagidaki listeden bir sehir seçin.


Türkiye Halk Bankasi A.S. Subeleri

Halk Bankasi Genel Müdürlük

Halk Bankasi Genel Müdürlük: Sögütözü Mah. 2. Cad. No 63 Sögütözü Ankara

Halk Bankasi Çalisma Saatleri

Halk Bankasi Bankasi 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasinda hizmet vermektedir.

Halk Bankasi Iletisim Bilgileri

Halk Bankasi Genel Müdürlük Telefon: 444 0 400 - Teleks:

Halk Bankasi Subeleri

Bu bankanin sitemizde kayitli 743 adet subesi bulunmaktadir.
Sayfada yer alan Türkiye Halk Bankasi A.S. sube telefonlari tamamen bilgilendirme amaçli hazirlanmis olup Türkiye Halk Bankasi A.S. ile sitemizin herhangi bir baglantisi yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanilan Halk Bankasi görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm haklari ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankalarin ve bu bankalara ait subelerin iletisim bilgilerini derleyip yayinlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erismelerini saglamak amaciyla hazirlanmis olup veritabanimizdaki bilgileri olabildigince güncel olarak tutmaya çalisiyoruz.

Bilgilerini yayinladigimiz bankalarla / subelerle hiçbir baglantimiz yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amaciyla hazirlanmis bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazirlanmis olup Türkiye Bankalar Birligi kullanim kosullarina da aykirilik teskil etmemektedir.

Ayrica TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karsilamaktadir. Yayinlanan reklamlarla ilgili ayrintili bilgi almak için gizlilik sayfasina bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Türkiye Halk Bankasi A.S. FTT Banka Kodu: 0012
Türkiye Halk Bankasi A.S. swift kodu (BTC Kodu): TRHBTR2A
Türkiye Halk Bankasi A.S. Internet Bankaciligi Web Adresi: http://www.halkbank.com.tr
Türkiye Halk Bankasi A.S. Müsteri Hizmetleri Genel Iletisim Telefon Numarasi: 444 0 400