Türkiye Halk Bankası A.Ş. Bilgileri

Halk Bankası ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 743 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

Halk Bankası Hakkında Kısa Bilgi

Türkiye Halk Bankası ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 743 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Söğütözü Mah. 2. Cad. No 63 Söğütözü Ankara adresindedir.

Halk Bankası şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 444 0 400 numaralı Halk Bankası müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 0 216 503 70 70 olup, faks numarası 0 212 340 93 99 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Türkiye Halk Bankası A.Ş. Şubeleri

Halk Bankası Genel Müdürlük

Halk Bankası Genel Müdürlük: Söğütözü Mah. 2. Cad. No 63 Söğütözü Ankara

Halk Bankası Çalışma Saatleri

Halk Bankası Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Halk Bankası İletişim Bilgileri

Halk Bankası Genel Müdürlük Telefon: 444 0 400 - Teleks:

Halk Bankası Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 743 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Türkiye Halk Bankası A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Türkiye Halk Bankası A.Ş. ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan Halk Bankası görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Türkiye Halk Bankası A.Ş. FTT Banka Kodu: 0012
Türkiye Halk Bankası A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): TRHBTR2A
Türkiye Halk Bankası A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.halkbank.com.tr
Türkiye Halk Bankası A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 444 0 400