Türk Eximbank Bilgileri

Türk Eximbank ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 2 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

Türk Eximbank Hakkında Kısa Bilgi

Türk Eximbank ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 2 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Milli Müdafaa Cad. No 20 Bakanlıklar Ankara adresindedir.

Türk Eximbank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 312-417 13 00 numaralı Türk Eximbank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 216-666 55 00 olup, faks numarası 216-666 55 99 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Türk Eximbank Şubeleri

Türk Eximbank Genel Müdürlük

Türk Eximbank Genel Müdürlük: Milli Müdafaa Cad. No 20 Bakanlıklar Ankara

Türk Eximbank Çalışma Saatleri

Türk Eximbank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Türk Eximbank İletişim Bilgileri

Türk Eximbank Genel Müdürlük Telefon: 312-417 13 00 - Teleks:

Türk Eximbank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 2 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Türk Eximbank şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Türk Eximbank ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan Türk Eximbank görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Türk Eximbank FTT Banka Kodu: 0016
Türk Eximbank swift kodu (BTC Kodu): TIKBTR2A
Türk Eximbank İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.eximbank.gov.tr
Türk Eximbank Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 312-417 13 00