Turkish Bank A.Ş. Bilgileri

Turkishbank ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 21 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

Turkishbank Hakkında Kısa Bilgi

Turkish Bank ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 21 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Vali Konağı Cad. No 1 Nişantaşı Şişli İstanbul adresindedir.

Turkishbank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 0 212 373 73 73 numaralı Turkishbank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 0 212 373 63 73 olup, faks numarası 0 212 225 03 53 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Turkish Bank A.Ş. Şubeleri

Turkishbank Genel Müdürlük

Turkishbank Genel Müdürlük: Vali Konağı Cad. No 1 Nişantaşı Şişli İstanbul

Turkishbank Çalışma Saatleri

Turkishbank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Turkishbank İletişim Bilgileri

Turkishbank Genel Müdürlük Telefon: 0 212 373 73 73 - Teleks:

Turkishbank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 21 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Turkish Bank A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Turkish Bank A.Ş. ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan Turkishbank görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Turkish Bank A.Ş. FTT Banka Kodu: 0096
Turkish Bank A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): TUBATRIS
Turkish Bank A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.turkishbank.com
Turkish Bank A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 0 212 373 73 73