The Royal Bank of Scotland Bilgileri

The Royal Bank of Scotland ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 3 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

The Royal Bank of Scotland Hakkında Kısa Bilgi

The Royal Bank of Scotland ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 3 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Tamburi Ali Efendi Sok. No 13 Etiler Beşiktaş İstanbul adresindedir.

The Royal Bank of Scotland şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 212-359 40 40 numaralı The Royal Bank of Scotland müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu yok olup, faks numarası yok şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


The Royal Bank of Scotland Şubeleri

The Royal Bank of Scotland Genel Müdürlük

The Royal Bank of Scotland Genel Müdürlük: Tamburi Ali Efendi Sok. No 13 Etiler Beşiktaş İstanbul

The Royal Bank of Scotland Çalışma Saatleri

The Royal Bank of Scotland Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

The Royal Bank of Scotland İletişim Bilgileri

The Royal Bank of Scotland Genel Müdürlük Telefon: 212-359 40 40 - Teleks:

The Royal Bank of Scotland Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 3 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan The Royal Bank of Scotland şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup The Royal Bank of Scotland ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan The Royal Bank of Scotland görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

The Royal Bank of Scotland FTT Banka Kodu: yok
The Royal Bank of Scotland swift kodu (BTC Kodu): yok
The Royal Bank of Scotland İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.rbsbank.com.tr
The Royal Bank of Scotland Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 212-359 40 40