Tekstil Bankası A.Ş. Bilgileri

Tekstilbank ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 43 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

Tekstilbank Hakkında Kısa Bilgi

Tekstil Bankası ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 43 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Büyükdere Cad. No 63 Maslak Şişli İstanbul adresindedir.

Tekstilbank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 444 00 50 numaralı Tekstilbank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-335 53 35 olup, faks numarası 212-335 53 35 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Tekstil Bankası A.Ş. Şubeleri

Tekstilbank Genel Müdürlük

Tekstilbank Genel Müdürlük: Büyükdere Cad. No 63 Maslak Şişli İstanbul

Tekstilbank Çalışma Saatleri

Tekstilbank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Tekstilbank İletişim Bilgileri

Tekstilbank Genel Müdürlük Telefon: 444 00 50 - Teleks:

Tekstilbank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 43 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Tekstil Bankası A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Tekstil Bankası A.Ş. ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan Tekstilbank görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Tekstil Bankası A.Ş. FTT Banka Kodu: 0109
Tekstil Bankası A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): ICBKTRIS
Tekstil Bankası A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.tekstilbank.com.tr
Tekstil Bankası A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 444 00 50