Aktif Yatırım Bankası A.Ş. Bilgileri

Aktifbank ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 6 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

Aktifbank Hakkında Kısa Bilgi

Aktif Yatırım Bankası ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 6 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Büyükdere Cad. No 163 Zincirlikuyu Şişli İstanbul adresindedir.

Aktifbank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 444 30 50 numaralı Aktifbank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-340 80 00 olup, faks numarası 212-340 89 87 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Aktif Yatırım Bankası A.Ş. Şubeleri

Aktifbank Genel Müdürlük

Aktifbank Genel Müdürlük: Büyükdere Cad. No 163 Zincirlikuyu Şişli İstanbul

Aktifbank Çalışma Saatleri

Aktifbank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Aktifbank İletişim Bilgileri

Aktifbank Genel Müdürlük Telefon: 444 30 50 - Teleks:

Aktifbank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 6 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Aktif Yatırım Bankası A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Aktif Yatırım Bankası A.Ş. ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan Aktifbank görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Aktif Yatırım Bankası A.Ş. FTT Banka Kodu: 0143
Aktif Yatırım Bankası A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): CAYTTRIS
Aktif Yatırım Bankası A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.aktifbank.com.tr
Aktif Yatırım Bankası A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 444 30 50