Taib Yatırım Bank Bilgileri

Taib Yatırım Bank ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 1 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

Taib Yatırım Bank Hakkında Kısa Bilgi

Taib Yatırım Bank ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 1 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Eski Büyükdere Cad. Park Plaza No 14 Kat: 6 Maslak Şişli İstanbul adresindedir.

Taib Yatırım Bank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 212-345 07 11 numaralı Taib Yatırım Bank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-705 89 00 olup, faks numarası 212-345 07 12 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Taib Yatırım Bank Şubeleri

Taib Yatırım Bank Genel Müdürlük

Taib Yatırım Bank Genel Müdürlük: Eski Büyükdere Cad. Park Plaza No 14 Kat: 6 Maslak Şişli İstanbul

Taib Yatırım Bank Çalışma Saatleri

Taib Yatırım Bank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Taib Yatırım Bank İletişim Bilgileri

Taib Yatırım Bank Genel Müdürlük Telefon: 212-345 07 11 - Teleks:

Taib Yatırım Bank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 1 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Taib Yatırım Bank şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Taib Yatırım Bank ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan Taib Yatırım Bank görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Taib Yatırım Bank FTT Banka Kodu: -
Taib Yatırım Bank swift kodu (BTC Kodu): -
Taib Yatırım Bank İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.yatirimbank.com.tr
Taib Yatırım Bank Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 212-345 07 11