Şekerbank T.A.Ş. Bilgileri

Şekerbank ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 266 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

Şekerbank Hakkında Kısa Bilgi

Şekerbank ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 266 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Büyükdere Caddesi No 171 Metrocity A- Blok Esentepe - Mecidiyeköy İstanbul adresindedir.

Şekerbank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 444 78 78 numaralı Şekerbank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-319 70 00 olup, faks numarası 212-319 74 29 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Şekerbank T.A.Ş. Şubeleri

Şekerbank Genel Müdürlük

Şekerbank Genel Müdürlük: Büyükdere Caddesi No 171 Metrocity A- Blok Esentepe - Mecidiyeköy İstanbul

Şekerbank Çalışma Saatleri

Şekerbank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Şekerbank İletişim Bilgileri

Şekerbank Genel Müdürlük Telefon: 444 78 78 - Teleks:

Şekerbank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 266 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Şekerbank T.A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Şekerbank T.A.Ş. ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan Şekerbank görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Şekerbank T.A.Ş. FTT Banka Kodu: 0059
Şekerbank T.A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): SEKETR2A
Şekerbank T.A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.sekerbank.com.tr
Şekerbank T.A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 444 78 78