Société Générale (SA) Bilgileri

Société Générale ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 15 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

Société Générale Hakkında Kısa Bilgi

Societe Generale (SA) ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 15 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Nispetiye Cad. Akmerkez E-3 Blok Kat 10 Etiler İstanbul adresindedir.

Société Générale şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 282-282-1942 numaralı Société Générale müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-319 34 00 olup, faks numarası 212-282 18 48 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Société Générale (SA) Şubeleri

Société Générale Genel Müdürlük

Société Générale Genel Müdürlük: Nispetiye Cad. Akmerkez E-3 Blok Kat 10 Etiler İstanbul

Société Générale Çalışma Saatleri

Société Générale Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Société Générale İletişim Bilgileri

Société Générale Genel Müdürlük Telefon: 282-282-1942 - Teleks:

Société Générale Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 15 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Société Générale (SA) şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Société Générale (SA) ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan Société Générale görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Société Générale (SA) FTT Banka Kodu: 0122
Société Générale (SA) swift kodu (BTC Kodu): SOGETRIS
Société Générale (SA) İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.sgcib.com.tr
Société Générale (SA) Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 282-282-1942