Nurol Yatırım Bankası A.Ş. Bilgileri

Nurolbank ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 2 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

Nurolbank Hakkında Kısa Bilgi

Nurol Yatırım Bankası ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 2 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Maslak Mah. Büyükdere Cad. Nurol Plaza No 257 B Blok, Kat 15 Maslak - Şişli İstanbul adresindedir.

Nurolbank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 212-286 81 00 numaralı Nurolbank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 0 (212) 286 81 00 olup, faks numarası 0 (212) 286 81 01 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Nurol Yatırım Bankası A.Ş. Şubeleri

Nurolbank Genel Müdürlük

Nurolbank Genel Müdürlük: Maslak Mah. Büyükdere Cad. Nurol Plaza No 257 B Blok, Kat 15 Maslak - Şişli İstanbul

Nurolbank Çalışma Saatleri

Nurolbank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Nurolbank İletişim Bilgileri

Nurolbank Genel Müdürlük Telefon: 212-286 81 00 - Teleks:

Nurolbank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 2 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Nurol Yatırım Bankası A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Nurol Yatırım Bankası A.Ş. ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan Nurolbank görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Nurol Yatırım Bankası A.Ş. FTT Banka Kodu: 0141
Nurol Yatırım Bankası A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): NUROTRIS
Nurol Yatırım Bankası A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.nurolbank.com.tr
Nurol Yatırım Bankası A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 212-286 81 00