Merrill Lynch Yatırım Bank A.Ş. Bilgileri

Merrill Lynch Yatırım Bank ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 1 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

Merrill Lynch Yatırım Bank Hakkında Kısa Bilgi

Merrill Lynch Yatırım Bank ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 1 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Büyükdere Cad. No 185 Kanyon Ofisi Bloğu 11. Kat Levent İstanbul adresindedir.

Merrill Lynch Yatırım Bank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 212- 319 95 00 numaralı Merrill Lynch Yatırım Bank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-319 95 00 olup, faks numarası 212-319 95 11 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Merrill Lynch Yatırım Bank A.Ş. Şubeleri

Merrill Lynch Yatırım Bank Genel Müdürlük

Merrill Lynch Yatırım Bank Genel Müdürlük: Büyükdere Cad. No 185 Kanyon Ofisi Bloğu 11. Kat Levent İstanbul

Merrill Lynch Yatırım Bank Çalışma Saatleri

Merrill Lynch Yatırım Bank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Merrill Lynch Yatırım Bank İletişim Bilgileri

Merrill Lynch Yatırım Bank Genel Müdürlük Telefon: 212- 319 95 00 - Teleks:

Merrill Lynch Yatırım Bank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 1 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Merrill Lynch Yatırım Bank A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Merrill Lynch Yatırım Bank A.Ş. ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan Merrill Lynch Yatırım Bank görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Merrill Lynch Yatırım Bank A.Ş. FTT Banka Kodu: 0129
Merrill Lynch Yatırım Bank A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): MEYYTRISXXX
Merrill Lynch Yatırım Bank A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.ml.com.tr
Merrill Lynch Yatırım Bank A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 212- 319 95 00