GSD Yatırım Bankası A.Ş. Bilgileri

GSD Bank ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 1 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

GSD Bank Hakkında Kısa Bilgi

GSD Yatırım Bankası ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 1 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Aydınevler Mah. İnönü Caddesi, Gökçe Sok. No 14 Küçükyalı Maltepe İstanbul adresindedir.

GSD Bank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 216-587 90 00 numaralı GSD Bank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 216-587 90 00 olup, faks numarası 216-489 97 74 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


GSD Yatırım Bankası A.Ş. Şubeleri

GSD Bank Genel Müdürlük

GSD Bank Genel Müdürlük: Aydınevler Mah. İnönü Caddesi, Gökçe Sok. No 14 Küçükyalı Maltepe İstanbul

GSD Bank Çalışma Saatleri

GSD Bank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

GSD Bank İletişim Bilgileri

GSD Bank Genel Müdürlük Telefon: 216-587 90 00 - Teleks:

GSD Bank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 1 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan GSD Yatırım Bankası A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup GSD Yatırım Bankası A.Ş. ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan GSD Bank görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

GSD Yatırım Bankası A.Ş. FTT Banka Kodu: 0139
GSD Yatırım Bankası A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): GSDBTRIS
GSD Yatırım Bankası A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.gsdbank.com.tr
GSD Yatırım Bankası A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 216-587 90 00