Diler Yatırım Bankası A.Ş. Bilgileri

Dilerbank ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 1 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

Dilerbank Hakkında Kısa Bilgi

Diler Yatırım Bankası ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 1 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Tersane Cad. No 96 Diler Han Kat 8 Karaköy İstanbul adresindedir.

Dilerbank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 212-253 66 30 numaralı Dilerbank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-253 66 30 olup, faks numarası 212-253 94 54 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Diler Yatırım Bankası A.Ş. Şubeleri

Dilerbank Genel Müdürlük

Dilerbank Genel Müdürlük: Tersane Cad. No 96 Diler Han Kat 8 Karaköy İstanbul

Dilerbank Çalışma Saatleri

Dilerbank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Dilerbank İletişim Bilgileri

Dilerbank Genel Müdürlük Telefon: 212-253 66 30 - Teleks:

Dilerbank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 1 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Diler Yatırım Bankası A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Diler Yatırım Bankası A.Ş. ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan Dilerbank görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Diler Yatırım Bankası A.Ş. FTT Banka Kodu: 0138
Diler Yatırım Bankası A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): DYAKTRIS
Diler Yatırım Bankası A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.dilerbank.com.tr
Diler Yatırım Bankası A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 212-253 66 30