Denizbank A.Ş. Bilgileri

Denizbank ticari ismiyle faaliyet gösteren bankanın sitemizde 508 şubesine ait iletişim bilgileri kayıt altındadır.

Denizbank Hakkında Kısa Bilgi

Denizbank ismiyle faaliyet gösteren bankanın Türkiye çapında toplam 508 şubesi bulunmaktadır. Genel merkez binası Büyükdere Cad. No 106 Esentepe Şişli İstanbul adresindedir.

Denizbank şubeleri mesai saatleri (09:00 - 12:30 / 13:30 - 17:00) içinde hizmet vermektedir. Çalışma saatleri dışında 444 0 800 numaralı Denizbank müşteri hizmetleri telefonunu arayabilirsiniz. Bankanın genel merkez (genel müdürlük) telefonu 212-348 20 00 olup, faks numarası 212-336 30 30 şeklindedir.

Bankanın sitemize kayıtlı şubelerini görmek için lütfen haritadan ya da aşağıdaki listeden bir şehir seçin.


Denizbank A.Ş. Şubeleri

Denizbank Genel Müdürlük

Denizbank Genel Müdürlük: Büyükdere Cad. No 106 Esentepe Şişli İstanbul

Denizbank Çalışma Saatleri

Denizbank Bankası 09:00 - 12:30 ile 13:30 - 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Denizbank İletişim Bilgileri

Denizbank Genel Müdürlük Telefon: 444 0 800 - Teleks:

Denizbank Şubeleri

Bu bankanın sitemizde kayıtlı 508 adet şubesi bulunmaktadır.
Sayfada yer alan Denizbank A.Ş. şube telefonları tamamen bilgilendirme amaçlı hazırlanmış olup Denizbank A.Ş. ile sitemizin herhangi bir bağlantısı yoktur.
Bu sayfada ve tüm sitede kullanılan Denizbank görselinin, görsellerinin, logosunun, resimlerinin tüm hakları ilgili bankaya aittir.

Bilgilendirme

TcBanka.Com Türkiye'de faaliyet gösteren bankaların ve bu bankalara ait şubelerin iletişim bilgilerini derleyip yayınlayarak, ziyaretçilerin bu bilgilere kolayca erişmelerini sağlamak amacıyla hazırlanmış olup veritabanımızdaki bilgileri olabildiğince güncel olarak tutmaya çalışıyoruz.

Bilgilerini yayınladığımız bankalarla / şubelerle hiçbir bağlantımız yoktur. TcBanka.Com sadece ziyaretçilerini bilgilendirme amacıyla hazırlanmış bir hizmet sitesidir. Sitede yer alan bilgiler Türkiye Cumhuriyeti yasa ve yönetmeliklerine uygun hazırlanmış olup Türkiye Bankalar Birliği kullanım koşullarına da aykırılık teşkil etmemektedir.

Ayrıca TcBanka.Com, siz ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmek için maliyetlerini reklam gelirleriyle karşılamaktadır. Yayınlanan reklamlarla ilgili ayrıntılı bilgi almak için gizlilik sayfasına bakabilirsiniz.

Banka Bilgileri

Denizbank A.Ş. FTT Banka Kodu: 0134
Denizbank A.Ş. swift kodu (BTC Kodu): DENITRIS
Denizbank A.Ş. İnternet Bankacılığı Web Adresi: http://www.denizbank.com
Denizbank A.Ş. Müşteri Hizmetleri Genel İletişim Telefon Numarası: 444 0 800